Tło

2times - szkoła narciarsko-snowboardowa- Górka Szczęśliwicka

Powrót

100zł Rabat na szkółkę narciarską dla dzieci (200zł zamiast 300zł)

Zajęcia odbywają się w czwartki od 18:00 do 20:00 ( cena za 4 spotkania w miesiącu. Cena nie obejmuje sprzętu i karnetu)
http://polkolonie-warszawa.com/szkolka-narciarska-300zlmc/

100zł Rabat na narciarskie zajęcia grupowe dla dorosłych (200zł zamiast 300zł)

Zajęcia odbywają się w czwartki od 18:00 do 20:00 ( cena za 4 spotkania w miesiącu. Cena nie obejmuje sprzętu i karnetu)
http://polkolonie-warszawa.com/szkolka-narciarska-300zlmc/

 Informacje o obiekcie 

Na jedynym w promieniu 300km Całorocznym Stoku Narciarskim na Górce Szczęśliwickiej prowadzimy specjalne szkolenia i treningi (zapisy pod tel. +48 513 910 883). Lekcje skierowane są zarówno do dzieci jak i osób dorosłych, niezależnie czy początkujących czy bardziej doświadczonych. Osoby, które będą chciały się później sprawdzić, mogą również wziąć udział w specjalnie organizowanych zawodach. Treningi mogą być indywidualne lub grupowe. Odbywają się one codziennie od 10 do 20.

Dla najmłodszych fanów sportów narciarskich i snowboardowych mamy do zaoferowania specjalne, niezwykle skuteczne techniki nauczania, które pozwalają na szybkie zrozumienie zasad tego sportu. Podobnie jak u dorosłych, ćwiczony jest również slalom, a dzieciaki mogą brać udział w specjalnie organizowanych konkursach. Poza samym treningiem, ćwiczenia są także wykonywane w formie różnych gier i zabaw – pozwala to zainteresowanie dzieci i jednoczesną naukę. Posiadamy doskonałą kadrę trenerską z uprawnieniami PZN – absolwentów AWF, ludzi odpowiedzialnych, doświadczonych i potrafiących przekazać swoją wiedzę innym. Treningi z takimi osobami są prawdziwą przygodą i przyjemnością.

Jako jedyna szkoła narciarska na Szczęśliwicach umożliwiamy zapisy na zajęcia przez Internet – w pełni zautomatyzowany Panel Klienta udostępnia również opcje odwoływania, przekładania zajęć oraz kontaktu ze szkołą. Jako jedyni wysyłamy SMSowe przypomnienia o zbliżających się zajęciach.

Opinie i oceny
Dodaj opinię Brak opinii

2times - szkoła narciarsko-snowboardowa- Górka Szczęśliwicka

ul. Drawska 22,
02-202 Warszawa Ochota
Typy kart:
Prosimy o zapoznanie się z dostępnością obiektu, która może zostać ograniczona przez właściciela obiektu.
Drukuj informacje
Szczegółowe informacje na temat zasad funkcjonowania obiektów, godzin ich otwarcia, zapisów na zajęcia czy dostępności usług - znajdziesz na stronach internetowych poszczególnych placówek oraz w samych obiektach. Pamiętaj, że w danym obiekcie nie wszystkie usługi mogą być dostępne.