Tło

AfterFit

Powrót

5% Rabat na wybraną dietę

Uwaga: W celu skorzystania z rabatu podczas zamówienia należy podać kod rabatowy w zależności od rodzaju posiadanej karty.

 Informacje o obiekcie 

Witamy na stronie naszej firmy oferującej catering dietetyczny na terenie Łodzi, Warszawy, Krakowa, Poznania, Wrocławia, Katowic, Bydgoszczy, Torunia i Trójmiasta. Niezależnie od tego, czy jesteś w biurze, czy w pracy, będziesz mógł cieszyć się zdrowym, dietetycznym posiłkiem. Skorzystaj z naszej oferty. Zbilansowana dieta z dowozem do domu to zdrowie, wygoda oraz gwarancja szczupłej sylwetki.

Opinie i oceny
Dodaj opinię Brak opinii

AfterFit

05-077 Warszawa
Typy kart:
Prosimy o zapoznanie się z dostępnością obiektu, która może zostać ograniczona przez właściciela obiektu.
Drukuj informacje
Sprawdź czy Twój klub sportowy jest już otwarty i na jakich zasadach funkcjonuje! Szczegółowe informacje na temat nowych zasad funkcjonowania obiektów, godzin ich otwarcia, zapisów na zajęcia czy dostępności usług - znajdziesz na stronach internetowych poszczególnych placówek oraz w samych obiektach. Pamiętaj o dokładnym zapoznaniu się z zawartymi tam wytycznymi, aby trening był maksymalnie bezpieczny i komfortowy. Lista otwartych obiektów aktualizowana jest na bieżąco - sprawdzisz je wybierając filtr „Ponownie otwarte”.