Tło

Arena Lodowa

Powrót
Usługi
Lodowisko, Rolkowisko, Cardio, Siłownia
Karta w telefonie Potwierdzenie tożsamości
Informacje dla użytkownika

Usługi dla posiadaczy kart Pracownik, Osoba Towarzysząca, Junior i Senior

Użytkownik może skorzystać z jednej wybranej usługi dziennie:

Lodowisko 60 min
Tor wrotkarski 120 min
Cardio
Siłownia

 

Usługi dla posiadaczy kart Dziecko

Użytkownik Dziecko może skorzystać z jednej wybranej usługi dziennie:

Lodowisko 60 min
Tor wrotkarski 120 min

Uwagi

W przypadku przekroczenia wyznaczonego czasu oraz korzystania z dodatkowych usług Użytkownik karty zobowiązany jest uregulować należność indywidualnie w kasie Partnera

Opis

Arena lodowa jest pierwszym, wielofunkcyjnym obiektem, w którym będą mogli trenować zawodnicy dyscyplin zimowych: łyżwiarstwa szybkiego, łyżwiarstwa figurowego hokeja i short tracku. Mamy nadzieję, że Arena Lodowa stanie się domem dla łyżwiarzy tych czterech dyscyplin.

Inwestycja ta powstała z inicjatywy prezydenta Tomaszowa Mazowieckiego Marcina Witko oraz Ministerstwa Sportu i Turystyki - Witolda Bańki. Głównym wykonawcą projektu została firma budowlana Rosa-Bud z Radomia.

Obiekt ten jest przystosowany do organizowania zawodów sportowych różnej rangi. Arena spełnia rygorystyczne wymagania ISU, co sprawia, że możemy organizować międzynarodowe zawody.

Kubatura Areny Lodowej wynosi 292 000 m3 .Na tej przestrzeni znajduje się pełnowymiarowy, czterysta-metrowy tor do jazdy szybkiej, boisko do hokeja, jazdy figurowej oraz short tracku. To jeden z największych tego typu konstrukcyjnie obiektów w Polsce. Posiada cztery strefy mrożenia lodu, nowoczesny system nagłośnienia i oświetlenia do transmisji HD.

Opinie i oceny
Dodaj opinię Brak opinii

Arena Lodowa

ul. Strzelecka 24/26,
97-200 Tomaszów Mazowiecki
44 307 09 95 www.arenalodowa.pl
Typy kart:
Godziny otwarcia poniedziałek - niedziela: 08:00 - 21:00
Prosimy o zapoznanie się z dostępnością obiektu, która może zostać ograniczona przez właściciela obiektu.
Drukuj informacje
Szczegółowe informacje na temat zasad funkcjonowania obiektów, godzin ich otwarcia, zapisów na zajęcia czy dostępności usług - znajdziesz na stronach internetowych poszczególnych placówek oraz w samych obiektach. Pamiętaj, że w danym obiekcie nie wszystkie usługi mogą być dostępne.