Tło

Basen na Fali

Powrót
Prosimy o zapoznanie się z dostępnością obiektu, która może zostać ograniczona przez właściciela obiektu.
Usługi
Aqua aerobik, Basen
Informacje dla użytkownika

Usługi dla posiadaczy kart Pracownik, Osoba Towarzysząca, Junior i Senior

Użytkownik może skorzystać z jednej wybranej usługi dziennie:

Aqua aerobik 45 min
Basen 45 min


Usługi dla posiadaczy kart Dziecko

Użytkownik Dziecko może skorzystać z jednej usługi dziennie:

Basen 45 min


Usługi dla posiadaczy kart Dziecko Basen

Użytkownik Dziecko Basen może skorzystać z jednej usługi dziennie:

Basen 45 min

Uwagi

W przypadku przekroczenia wyznaczonego czasu oraz korzystania z dodatkowych usług Użytkownik karty zobowiązany jest uregulować należność indywidualnie w kasie Partnera.

10% Rabat na naukę pływania oraz na rehabilitację indywidualną  

W celu skorzystania z usług partnera konieczne jest wcześniejsze telefoniczne lub mailowe ustalenie dokładnego terminu oraz lokalizacji.

 Informacje o obiekcie 

O Nas
Historia
Firma „Na Fali” działa na rynku usług rekreacyjnych od 2007 roku. Początkowo pod nazwą „World of Fitness and Aqua” firma świadczyła usługi na basenach w Poznaniu, Komornikach i w Dymaczewie oraz na hali widowiskowo-sportowej w Komornikach prowadziła zajęcia fitness i cardio. Od 2011 roku po wielu trudach i z wielką radością firma zaprasza Państwa do nowego obiektu.

Nasza misja
Pragniemy zapewnić naszym klientom aktywny styl życia, dobre samopoczucie, sprawność fizyczną, zdobywanie nowych umiejętności, poczucie bezpieczeństwa, atrakcyjnie spędzony czas wolny oraz 100% zadowolenia.

Klub Na Fali
W celu zapewnienia naszym klientom sukcesu w poprawie kondycji fizycznej, polepszeniu sylwetki, zdobyciu sił witalnych stworzyliśmy miejsce, do którego chce się wracać. Nie muszą już Państwo planować dalekich podróży egzotycznych, aby poczuć się jak w raju. Postaraliśmy się o kolor wody i plaży jak nad oceanem a ciepła woda będzie przypominać o niezapomnianych wakacjach.

Opinie i oceny
Dodaj opinię Brak opinii

Basen na Fali

ul. Kopernika 4,
62-030 Luboń
606429700 www.basennafali.pl
Typy kart:
Prosimy o zapoznanie się z dostępnością obiektu, która może zostać ograniczona przez właściciela obiektu.
Drukuj informacje
Szczegółowe informacje na temat nowych zasad funkcjonowania obiektów, godzin ich otwarcia, zapisów na zajęcia czy dostępności usług - znajdziesz na stronach internetowych poszczególnych placówek oraz w samych obiektach. Pamiętaj, że w danym obiekcie nie wszystkie usługi mogą być dostępne. Lista otwartych obiektów aktualizowana jest na bieżąco - sprawdzisz je wybierając filtr „Aktualnie otwarte”.