Tło

Diamentowy Błysk

Powrót

20% Rabat na zabieg nawilżający na twarz szyję i dekolt

masaż, serum dobrane do rodzaju skóry, maseczka) do wyboru dla klienta henna i regulacja lub sama regulacja brwi, zabieg na twarz i szyje z aparaturą dobrany do rodzaju skóry

15% Rabat na manicure hybrydowy

zabieg manicure z opracowaniem płytki paznokcia i odżywieniem skóry na dłoniach plus malowanie paznokci

 Informacje o obiekcie 

Drodzy Państwo, Gabinet Kosmetyczny Diamentowy Błysk oferuje Państwu zabiegi przeznaczone dla każdego rodzaju skóry.  W Gabinecie stosowane są profesjonalne kosmetyki dostosowane do skór normalnych, suchych, wrażliwych, naczyniowych, atopowych, mieszanych, tłustych i trądzikowych. Zabiegi są dostosowane do potrzeb skór dojrzałych i problematycznych. Wykonywane są też zabiegi hypoalergiczne z wykorzystaniem aparatury. Gabinet oferuje marki profesjonalnych firm kosmetycznych na których są wykonywane zabiegi. Są to marki takie jak: Clarena, Arkana, Norel, Theo Marvee oraz Mollon Cosmetics).

Opinie i oceny
Dodaj opinię Brak opinii

Diamentowy Błysk

ul. Kazimierza Wielkiego 8,
41-500 Chorzów
Typy kart:
Prosimy o zapoznanie się z dostępnością obiektu, która może zostać ograniczona przez właściciela obiektu.
Drukuj informacje
Sprawdź czy Twój klub sportowy jest już otwarty i na jakich zasadach funkcjonuje! Szczegółowe informacje na temat nowych zasad funkcjonowania obiektów, godzin ich otwarcia, zapisów na zajęcia czy dostępności usług - znajdziesz na stronach internetowych poszczególnych placówek oraz w samych obiektach. Pamiętaj o dokładnym zapoznaniu się z zawartymi tam wytycznymi, aby trening był maksymalnie bezpieczny i komfortowy.