Tło

Dieta 4U

Powrót

20% Rabat na wizytę wstępną, poradę żywieniową


10% Rabat na kurację miesięczną (2 jadłospisy na 2 tygodnie oraz 2 wizyty kontrolne), kurację 2 tygodniową (jadłospis na 2 tygodnie oraz wizyta kontrolna).


 Informacje o obiekcie 

Doświadczenie zawodowe zaczęłam zdobywać podczas studiów pracując jako asystent w Katedrze Technologii i Organizacji Żywienia prowadząc zajęcia ze studentami z przedmiotu dietetyka, a także prowadząc badania dotyczące wpływu hormonów na kształtowanie masy ciała u kobiet dojrzałych.

Wiedzę zdobytą na studiach stacjonarnych oraz podyplomowych wykorzystywałam również pracując w firmie zajmującej się produkcją i promocją żywności dla niemowląt i małych dzieci.

Opinie i oceny
Dodaj opinię Brak opinii

Dieta 4U

ul. Jasia i Małgosi 6/12,
83-110 Tczew
Typy kart:
Prosimy o zapoznanie się z dostępnością obiektu, która może zostać ograniczona przez właściciela obiektu.
Drukuj informacje
Sprawdź czy Twój klub sportowy jest już otwarty i na jakich zasadach funkcjonuje! Szczegółowe informacje na temat nowych zasad funkcjonowania obiektów, godzin ich otwarcia, zapisów na zajęcia czy dostępności usług - znajdziesz na stronach internetowych poszczególnych placówek oraz w samych obiektach. Pamiętaj o dokładnym zapoznaniu się z zawartymi tam wytycznymi, aby trening był maksymalnie bezpieczny i komfortowy.