Tło

DIETOstrefa- catering dietetyczny

Powrót

15% Rabat na diety kaloryczne

Uwaga: W celu skorzystania z rabatu należy w formularzu zamówienia podać kod promocyjny w zależności od rodzaju posiadanej karty.

15% Rabat na diety warzywa + owoce, detoks sokowy, Power-SOUP

Uwaga: W celu skorzystania z rabatu należy w formularzu zamówienia podać kod promocyjny w zależności od rodzaju posiadanej karty.

 Informacje o obiekcie 

DIETOstrefa to połączenie tradycji i nowoczesności w jednym miejscu, to pasja tworzenia i miłość do gotowania.
DIETOstrefa jest przede wszystkim spełnieniem marzenia o gotowaniu dla innych. Zaczynając od początku, firmę prowadzę z moją mamą, już ponad 5 lat , która jest dyplomowanym dietetykiem, dzięki czemu mamy naprawdę solidne podwaliny by móc pomagać naszym klientom w prawidłowym odżywianiu. Nie ukończyła weekendowego kursu dietetycznego a studia, których ukończenie potwierdza dyplom. Moja mama ma wieloletnie doświadczenie w żywieniu dzieci, osób dorosłych a także seniorów. Łącząc swój zawód z życiową pasją jest ona także Szefem Kuchni. Dzięki temu zyskujecie Państwo pewność, że nasze dania są przygotowywane pod profesjonalnym nadzorem od pomysłu, do realizacji. Ja codziennie dodaję nowe pomysły dań aby menu było zróżnicowane i sezonowe a moja mama odchudza te pomysły i bilansuje je z innymi posiłkami na dany dzień. Bardzo dużą uwagę przywiązujemy do wyglądu wszystkich dań. W naszej kuchni łączymy tradycję i nowoczesność.
DIETOstrefa to nie tylko ja z mamą i nowoczesne zaplecze gastronomiczne ale przede wszystkim dwunastoosobowy zgrany zespół, który codziennie czuwa nad dostawami, kontaktem z Państwem, świeżością wszystkich produktów, zaopatrzeniem magazynów.

Opinie i oceny
Dodaj opinię Brak opinii

DIETOstrefa- catering dietetyczny

01-999 Warszawa
Typy kart:
Prosimy o zapoznanie się z dostępnością obiektu, która może zostać ograniczona przez właściciela obiektu.
Drukuj informacje
Szczegółowe informacje na temat zasad funkcjonowania obiektów, godzin ich otwarcia, zapisów na zajęcia czy dostępności usług - znajdziesz na stronach internetowych poszczególnych placówek oraz w samych obiektach. Pamiętaj, że w danym obiekcie nie wszystkie usługi mogą być dostępne. Dostępność obiektów w naszej wyszukiwarce aktualizowana jest na bieżąco.