Tło

Easy Fit Looker Catering

Powrót

10% Rabat na wszystkie diety

Uwaga: W celu skorzystania z rabatu w koszyku w polu „Uwagi” należy podać kod promocyjny w zależności od rodzaju posiadanej karty.

 Informacje o obiekcie 

Cała ekipa EFL CATERING to czynni praktykanci różnych dyscyplin sportowych, których nieodrębnym elementem powodzenia jest właśnie dieta! Codzienne dostawy świeżych owoców, warzyw i mięs od lokalnych dostawców gwarantują ich jakość i najlepszy smak. Produkty bezglutenowe, wegetariańskie, beznabiałowe, wysokobiałkowe, niskokaloryczne, bez tłuszczu, bez cukru to wszystko znajdziecie Państwo w naszym cateringu. Easy Fit CATERING Warszawa wychodzi naprzeciw wszelkim oczekiwaniom. Oferujemy interesujące i pełnowartościowe dania dostarczane wprost pod drzwi także na podstawie posiadanej już przez Państwa diety . Po konsultacji z Naszym dietetykiem i przeprowadzeniu „wywiadu” jesteśmy w stanie odwzorowywać i indywidualnie komponować każdą „rozpiskę” dietetyczną. Jeżeli masz świadomość, jak ważną czynnością w życiu jest jedzenie i chcesz jeść zdrowo, smacznie i w rozsądnej cenie – skorzystaj z Easy Fit Looker CATERING.

Opinie i oceny
Dodaj opinię Brak opinii

Easy Fit Looker Catering

05-827 Grodzisk Mazowiecki
Typy kart:
Prosimy o zapoznanie się z dostępnością obiektu, która może zostać ograniczona przez właściciela obiektu.
Drukuj informacje
Sprawdź czy Twój klub sportowy jest już otwarty i na jakich zasadach funkcjonuje! Szczegółowe informacje na temat nowych zasad funkcjonowania obiektów, godzin ich otwarcia, zapisów na zajęcia czy dostępności usług - znajdziesz na stronach internetowych poszczególnych placówek oraz w samych obiektach. Pamiętaj, że w danym obiekcie nie wszystkie usługi mogą być dostępne. Przypominamy również o dokładnym zapoznaniu się z wytycznymi dotyczącymi zasad bezpieczeństwa, aby trening był maksymalnie komfortowy. Lista otwartych obiektów aktualizowana jest na bieżąco - sprawdzisz je wybierając filtr „Aktualnie otwarte”.