Tło

Eco Beauty Salon – Ekologiczny salon kosmetyczny

Powrót

15% Rabat na henne, wosk, nitkowanie


10% Rabat na zabiegi kosmetologiczne na twarz i ciało, masaże


5% Rabat na zabiegi medycyny estetycznej (mezoterapia igłowa, mezoterapia mikroigłowa)


Eco Beauty Salon to profesjonalny i ekologiczny salon urody znajdujący się na warszawskiej Woli przy ulicy Ordona. Miejsce stworzone z pasji do piękna, przyrody i z miłości do ludzi, pozostając stale w zgodzie z naturą. W naszych gabinetach oferujemy zabiegi na twarz i ciało, wykonywane przez wykwalifikowanych kosmetologów, na wysokiej klasy nowoczesnym sprzęcie, z wykorzystaniem kosmeceutyków naturalnych i organicznych. Wśród naszych zabiegów znajdują się m.in. ekologiczne zabiegi kosmetyczne na twarz i ciało, karboksyterapia, infuzja tlenowa, peeling kawitacyjny, zabiegi medycyny estetycznej: mezoterapia igłowa, mezoterapia mikroigłowa - dermapen i inne.
W naszej ofercie znajduje się również szeroka gama masaży wykonywanych przez doświadczonego fizjoterapeutę w urokliwej i kameralnej atmosferze przy blasku świec z użyciem w 100% naturalnych olejków.

Opinie i oceny
Dodaj opinię Brak opinii

Eco Beauty Salon – Ekologiczny salon kosmetyczny

ul. Juliusza Konstantego Ordona 12D lokal 2U,
01-237 Warszawa
Typy kart:
Prosimy o zapoznanie się z dostępnością obiektu, która może zostać ograniczona przez właściciela obiektu.
Drukuj informacje
Sprawdź czy Twój klub sportowy jest już otwarty i na jakich zasadach funkcjonuje! Szczegółowe informacje na temat nowych zasad funkcjonowania obiektów, godzin ich otwarcia, zapisów na zajęcia czy dostępności usług - znajdziesz na stronach internetowych poszczególnych placówek oraz w samych obiektach. Pamiętaj o dokładnym zapoznaniu się z zawartymi tam wytycznymi, aby trening był maksymalnie bezpieczny i komfortowy.