Tło

Escape Room Szczecin

Powrót

20% Rabat na pokoje zagadek i eventy firmowe


15% Rabat na urodziny dla dzieci


 Informacje o obiekcie 

Escape Room to nowość na szczecińskim rynku rozrywki, pozwalająca na urozmaicenie formy spędzania wolnego czasu. To alternatywa dla kolejnego wyjścia do kina czy do klubu. A zatem czym jest nasza propozycja? Razem ze znajomymi trafiacie do pokoju zagadek wypełnionego tajemniczymi przedmiotami. Cel jest jeden ­ wydostać się przed upływem 60 minut.
Zegar tyka, a przed Wami wyzwanie godne najlepszego detektywa. Bądźcie uważni – każdy przedmiot może być wartościową wskazówką. Musicie wykazać się logicznym myśleniem, pomysłowością i przede wszystkim współpracować. Tutaj nie liczy się siła mięśni, a siła umysłu. Dodatkowo cały czas jesteście obserwowani przez tajemniczego Mistrza Gry.

Opinie i oceny
Dodaj opinię Brak opinii

Escape Room Szczecin

ul. Księcia Bogusława X 9/4,
70-440 Szczecin
Typy kart:
Prosimy o zapoznanie się z dostępnością obiektu, która może zostać ograniczona przez właściciela obiektu.
Drukuj informacje
Sprawdź czy Twój klub sportowy jest już otwarty i na jakich zasadach funkcjonuje! Szczegółowe informacje na temat nowych zasad funkcjonowania obiektów, godzin ich otwarcia, zapisów na zajęcia czy dostępności usług - znajdziesz na stronach internetowych poszczególnych placówek oraz w samych obiektach. Pamiętaj o dokładnym zapoznaniu się z zawartymi tam wytycznymi, aby trening był maksymalnie bezpieczny i komfortowy. Lista otwartych obiektów aktualizowana jest na bieżąco - sprawdzisz je wybierając filtr „Ponownie otwarte”.