Tło

Escape Us

Powrót

10% Rabat na wejście do wybranego pokoju w Escape Us


 Informacje o obiekcie 

Jesteśmy młodymi ludźmi, którzy kilka lat temu złapali bakcyla pt. ESCAPE ROOM. W wolnych chwilach uwielbiamy chodzić po escapach, a jak jesteśmy gdzieś na wycieczcie to miasto poznajemy… odwiedzając escape room’y. Czyli mamy na tym punkcie totalnego bzika. Mamy nadzieję, że nasze pokoje sprawią, że też złapiesz takiego bakcyla ????
Staramy się aby nasze pokoje tworzyły spójną całość z zagadkami, które się w nich znajdują. Aby klimat, który panuje w pokoju powodował, że na godzinę zapomnisz w jakim mieście jesteś.

Opinie i oceny
Dodaj opinię Brak opinii

Escape Us

ul. Lubelska 19,
10-406 Olsztyn
Typy kart:
Prosimy o zapoznanie się z dostępnością obiektu, która może zostać ograniczona przez właściciela obiektu.
Drukuj informacje
Sprawdź czy Twój klub sportowy jest już otwarty i na jakich zasadach funkcjonuje! Szczegółowe informacje na temat nowych zasad funkcjonowania obiektów, godzin ich otwarcia, zapisów na zajęcia czy dostępności usług - znajdziesz na stronach internetowych poszczególnych placówek oraz w samych obiektach. Pamiętaj o dokładnym zapoznaniu się z zawartymi tam wytycznymi, aby trening był maksymalnie bezpieczny i komfortowy. Lista otwartych obiektów aktualizowana jest na bieżąco - sprawdzisz je wybierając filtr „Ponownie otwarte”.