Tło

Euro Dent 2000

Powrót

60% Rabat na wybielanie lampą Beyond Polus (najnowocześniejsza na świecie)


50% Rabat na pakiet higieniczny

Usuwanie kamienia + piaskowanie + fluor + laser

10% Rabat na leczenie stomatologiczne


 Informacje o obiekcie 

Nasz priorytet to troska o Twój piękny i zdrowy uśmiech. Dbamy o niego, świadcząc pełen zakres usług stomatologicznych. Przebieg każdej wizyty, a także proponowane metody terapii dostosowujemy do Twojego wieku, stanu uzębienia oraz innych indywidualnych uwarunkowań.

Podczas każdej Twojej wizyty w Euro Dent 2000 staramy się zapewnić Ci pełen komfort i bezpieczeństwo. Pomagają nam w tym doświadczenie i umiejętności, a także innowacyjny sprzęt, w który wyposażona jest nasza przychodnia

Opinie i oceny
Dodaj opinię Brak opinii

Euro Dent 2000

ul. Polnej Róży 6,
02-798 Warszawa
Typy kart:
Prosimy o zapoznanie się z dostępnością obiektu, która może zostać ograniczona przez właściciela obiektu.
Drukuj informacje
Sprawdź czy Twój klub sportowy jest już otwarty i na jakich zasadach funkcjonuje! Szczegółowe informacje na temat nowych zasad funkcjonowania obiektów, godzin ich otwarcia, zapisów na zajęcia czy dostępności usług - znajdziesz na stronach internetowych poszczególnych placówek oraz w samych obiektach. Pamiętaj o dokładnym zapoznaniu się z zawartymi tam wytycznymi, aby trening był maksymalnie bezpieczny i komfortowy. Lista otwartych obiektów aktualizowana jest na bieżąco - sprawdzisz je wybierając filtr „Ponownie otwarte”.