Tło

Fit&Beauty Club

Powrót
Prosimy o zapoznanie się z dostępnością obiektu, która może zostać ograniczona przez właściciela obiektu.
Usługi
Fitness, Sauna
Informacje dla użytkownika

Usługi dla posiadaczy kart Pracownik, Osoba Towarzysząca, Junior i Senior

Użytkownik może skorzystać z jednej wybranej usługi dziennie:

Fitness
Sauna 60 min

Uwagi

W przypadku przekroczenia wyznaczonego czasu oraz korzystania z dodatkowych usług Użytkownik karty zobowiązany jest uregulować należność indywidualnie w kasie Partnera

10% Rabat na masaż oraz usługi kosmetyczne

W celu skorzystania z usług partnera konieczne jest wcześniejsze telefoniczne lub mailowe ustalenie dokładnego terminu oraz lokalizacji.

 Informacje o obiekcie 

Myślisz o poprawieniu kondycji fizycznej, chcesz schudnąć, wzmocnić mięśnie, albo po prostu masz ochotę aktywnie spędzić czas? Każdy z powodów jest dobry, aby skorzystać z usług klubu Fit&Beauty. Ale uwaga – od myślenia do działania droga bywa baaaardzo długa. Dlatego trafiłeś w odpowiednie miejsce, które pozwoli Ci zacząć działać... i to skutecznie.

Pamiętaj, nigdy nie jest za późno, by zmienić nawyki żywieniowe i styl życia. Taką możliwość oferuje Ci klub Fit&Beauty, nastawiony na efektywny wysiłek fizyczny dopasowany do Twoich możliwości i potrzeb. Ruch często kojarzy Ci się z morderczymi treningami na siłowni? My udowadniamy, że fitness to także przyjemność, pomysłowa forma spędzenia czasu, nie wspominając już o korzyściach dla zdrowia i urody.

Klub Fit&Beauty działa od 2009 roku, czyli już 7 lat, ciesząc się niesłabnącą popularnością wśród mieszkańców Kostrzyna. Jest to lokal o wysokim standardzie. Do użytku Klientów oddajemy klimatyzowaną salę do ćwiczeń, gabinet fizjoterapeuty - masażysty / kosmetolożki, oraz pełne zaplecze: szatnię wraz z prysznicami, toaletę.. Obok recepcji barek zaopatrzony w suplementy dietetyczne oraz napoje chłodzące.

Opinie i oceny
Dodaj opinię Brak opinii

Fit&Beauty Club

ul. Hallera 21,
60-025 Kostrzyn
500 274 829 www.fitbeauty.com.pl
Typy kart:
Prosimy o zapoznanie się z dostępnością obiektu, która może zostać ograniczona przez właściciela obiektu.
Drukuj informacje
Sprawdź czy Twój klub sportowy jest już otwarty i na jakich zasadach funkcjonuje! Szczegółowe informacje na temat nowych zasad funkcjonowania obiektów, godzin ich otwarcia, zapisów na zajęcia czy dostępności usług - znajdziesz na stronach internetowych poszczególnych placówek oraz w samych obiektach. Pamiętaj o dokładnym zapoznaniu się z zawartymi tam wytycznymi, aby trening był maksymalnie bezpieczny i komfortowy. Lista otwartych obiektów aktualizowana jest na bieżąco - sprawdzisz je wybierając filtr „Ponownie otwarte”.