Tło

Fitmania

Powrót
Prosimy o zapoznanie się z dostępnością obiektu, która może zostać ograniczona przez właściciela obiektu.
Usługi
Fitness, Spinning/Indoor cycling, Pilates, Zajęcia dla kobiet w ciąży
Informacje dla użytkownika

Usługi dla posiadaczy kart Pracownik, Osoba Towarzysząca, Junior i Senior

Użytkownik może skorzystać z jednej wybranej usługi dziennie:

Fitness
Spinning/Indoor cycling
Pilates
Zajęcia dla kobiet w ciąży

10% Rabat na dietę oraz trening personalny


 Informacje o obiekcie 

Nasz klub jest inny ponieważ:

nie piszemy że jesteśmy najlepsi, za to czerpiemy inspiracje z najlepszych

"Najlepszy" jest często nadużywane, dlatego ostrożnie się nim posługujemy. Dla nas ważne jest, żeby dostarczać "najlepiej dopasowane zajęcia do Twoich potrzeb". Przychodzicie do nas z konkretnymi celami i oczekiwaniami. To właśnie te cele chcemy pomóc Wam osiągać. To wy macie prawo do oceny, nie my.

częściej inwestujemy w rozwój kadry, niż w super nowoczesne maszyny

Doświadczony instruktor jest w stanie wykonać ćwiczenia nawet bez sprzętu. To miejsce tworzą ludzie i ich doświadczenie. Właśnie to jest najważniejszą wartością w filozofii miejsca, które tworzymy - kompetencja instruktora.

prowadzimy zajęcia w małych grupach

Fitmania jest niedużym klubem, w którym utrzymujemy "rodzinną atmosferę". Zajęcia prowadzone w niedużych grupach, pozwalają nam nadzorować pracę każdej osoby i wprowadzać częściej nowe ćwiczenia.

czuwamy nad Twoim bezpieczeństwem

Nie tylko podczas wykonywanych przez Was ćwiczeń nadzorując ich wykonanie i prowadząc je w odpowiednio przygotowanych pomieszczeniach. Przede wszystkim, podczas pierwszej konsultacji dobieramy odpowiednie zajęcia, ponieważ każdy z nas jest inny - nasza fizyczność jest różna: ograniczenia związane z wadami postaw, przewlekłe choroby, mają ogromny wpływ.

Dlatego pytamy Was o to, jak również o "sportową" przeszłość by najlepiej dobrać formę zajęć.

pomagamy być zdrowym

Zdrowy organizm to nie tylko ruch - to rownież odpowiednie odżywianie. W klubie Fitmania dbamy o właściwe zrozumienie tego jak osiągnąć zdrowe ciało i zmienić nasze samopoczucie. Wpieramy swoich klientów konsultacjami w obszarze dietetyki.

Opinie i oceny
Dodaj opinię Brak opinii

Fitmania

ul. Wojska Polskiego 86,
65-018 Zielona Góra
692 488 306 www.fitmania.pl
Typy kart:
Prosimy o zapoznanie się z dostępnością obiektu, która może zostać ograniczona przez właściciela obiektu.
Drukuj informacje
Sprawdź czy Twój klub sportowy jest już otwarty i na jakich zasadach funkcjonuje! Szczegółowe informacje na temat nowych zasad funkcjonowania obiektów, godzin ich otwarcia, zapisów na zajęcia czy dostępności usług - znajdziesz na stronach internetowych poszczególnych placówek oraz w samych obiektach. Pamiętaj o dokładnym zapoznaniu się z zawartymi tam wytycznymi, aby trening był maksymalnie bezpieczny i komfortowy.