Tło

Fitness Catering

Powrót

5% Rabat na dietę

Uwaga: W celu skorzystania z rabatu należy podczas składania zamówienia podać Kod/Hasło w zależności od rodzaju posiadanej karty.

 Informacje o obiekcie 

JAK TO DZIAŁA?
Wybierz dietę spośród dostępnych na naszej stronie. Jeśli masz pytania, napisz do nas maila lub użyj komunikatora na naszej stronie. Zachęcamy też do umówienia się na rozmowę z naszym Dietetykiem, dzięki czemu, na podstawie analizy Twoich celów, nawyków i kondycji fizycznej, będziemy mogli zarekomendować Ci właściwą dietę.

Codziennie, o ustalonej z Tobą porze, będziemy dostarczać Ci świeże posiłki. Zestawy dowozimy w godzinach porannych. Posiłki na weekend otrzymasz w sobotę.

Wyjeżdżasz na kilka dni? Poinformuj nas o tym z jednodniowym wyprzedzeniem do g. 9 poprzedniego dnia roboczego. Zawiesimy dostawy na czas Twojej nieobecności, automatycznie przedłużając opłacony przez Ciebie abonament.

Chcesz zmienić dietę na inną albo jej kaloryczność ? Nic prostszego! Daj znam znać na adres bok@fitnesscatering.com.pl, a zmiana wejdzie w życie w trzecim dniu po zgłoszeniu.

Opinie i oceny
Dodaj opinię Brak opinii

Fitness Catering

44-100 Gliwice
Typy kart:
Prosimy o zapoznanie się z dostępnością obiektu, która może zostać ograniczona przez właściciela obiektu.
Drukuj informacje
Szczegółowe informacje na temat zasad funkcjonowania obiektów, godzin ich otwarcia, zapisów na zajęcia czy dostępności usług - znajdziesz na stronach internetowych poszczególnych placówek oraz w samych obiektach. Pamiętaj, że w danym obiekcie nie wszystkie usługi mogą być dostępne.