Tło

Kukuła Healthy

Powrót

5% Rabat na wybraną dietę

Uwaga: Wszystkie miejscowości w których realizowana jest usługa są do sprawdzenia na stronie http://kukulahealthyfood.pl/obszary-darmowej-dostawy.
W celu skorzystania z rabatu należy wpisać kod promocyjny

 Informacje o obiekcie 

Catering dietetyczny dla wymagających

Wykwintna wołowina ze śliwkami duszona w winie, oryginalne w smaku pierogi ricotta z atramentem z kałamarnicy, pyszne gazpacho czy warty grzechu sernik na jaglanym spodzie… 

Codziennie rano nasz mistrz kuchni razem ze swoim zespołem wzbija się na wyżyny kreatywności i przygotowuje dania, które z jednej strony pieszczą podniebienie, z drugiej są zdrowe i dietetyczne. 

Specjalnie dla Was pakujemy je w eleganckie pudełka i rozsyłamy po całej Polsce. Wszystko po to, abyście nawet podczas długiego i ciężkiego dnia mogli choć na chwilę zapomnieć o całym świecie i poczuć się jak w wykwintnej restauracji. 

Kukuła Healthy Food to jedyna na Polskim rynku firma oferująca dietę pudełkową przypominającą restauracyjne dania. Tak – u nas jest naprawdę pysznie. Dzięki nam zadbasz o zdrowie i sylwetkę. Liczymy kalorie i dopasowujemy dietę zarówno do Twoich preferencji, jak i wymagań zdrowotnych. Przyrządzamy prawdziwe rarytasy dla tych dbających o wygląd i odchudzających się oraz bezglutenowców, wegetarian i mających problemy z tarczycą. 

Opinie i oceny
Dodaj opinię Brak opinii

Kukuła Healthy

42-200 Częstochowa
Typy kart:
Prosimy o zapoznanie się z dostępnością obiektu, która może zostać ograniczona przez właściciela obiektu.
Drukuj informacje
Szczegółowe informacje na temat zasad funkcjonowania obiektów, godzin ich otwarcia, zapisów na zajęcia czy dostępności usług - znajdziesz na stronach internetowych poszczególnych placówek oraz w samych obiektach. Pamiętaj, że w danym obiekcie nie wszystkie usługi mogą być dostępne.