Tło

LEXNONSTOP

Powrót

20% Rabat na porady prawne

Porada prawna to odpowiedź od Eksperta, który specjalizuje się w temacie zgłoszonego zapytania, wyjaśniająca opisany przez Klienta problem.

W lexnonstop.com udzielamy odpowiedzi na pytania dot. wszystkich dziedzin prawa, od spraw klientów indywidualnych, takich jak rozwody, zakup nieruchomości, odszkodowania czy zadłużenia aż po zapytania klientów firmowych dot. prawa handlowego, umów z kontrahentami, kwestii podatkowych i wielu innych.

Ceny porad zaczynają się od 59 zł brutto, a z rabatem jeszcze taniej.


20% Rabat na pakiety prawne

Pakiety prawne LEXNONSTOP to ochrona gwarantowana przez 365 dni w roku, dzięki której Klient zyskuje priorytetowy dostęp do kancelarii i dedykowanego opiekuna prawnego gotowych od ręki znaleźć rozwiązanie każdego problemu prawnego. To również nielimitowane porady ze zniżką, dostęp do bazy pism prawnych i wachlarz możliwości w preferencyjnych cenach.

Oferta pakietów dla klientów indywidualnych zaczyna się od Karty Twój Prawnik w cenie 24 zł/rok, a dla firmowych od Pakietu Smart w cenie 47 zł brutto/rok, a z rabatem jeszcze taniej.

LEXNONSTOP to szybka pomoc prawna online 24h/7 dni w tygodniu, bez wychodzenia z domu, świadczona przez adwokatów i radców prawnych w całej Polsce. Użytkownik wchodzi na naszą stronę, zadaje pytanie i w odpowiedzi uzyskuje profesjonalną poradę prawną: online lub telefonicznie, nawet do 24h. Obsługujemy zgłoszenia ze wszystkich dziedzin prawa, od prostych pytań po skomplikowane sprawy. W swojej ofercie posiadamy również abonamentową opiekę prawną dla osób prywatnych oraz firm.

Opinie i oceny
Dodaj opinię Brak opinii

LEXNONSTOP

plac Orląt Lwowskich 20D,
53-605 Wrocław
501 581 690 www.lexnonstop.com
Typy kart:
Prosimy o zapoznanie się z dostępnością obiektu, która może zostać ograniczona przez właściciela obiektu.
Drukuj informacje
Szczegółowe informacje na temat zasad funkcjonowania obiektów, godzin ich otwarcia, zapisów na zajęcia czy dostępności usług - znajdziesz na stronach internetowych poszczególnych placówek oraz w samych obiektach. Pamiętaj, że w danym obiekcie nie wszystkie usługi mogą być dostępne.