Tło

Swarzędzkie Centrum Sportu i Rekreacji

Powrót
Usługi
Basen, Lodowisko
Informacje dla użytkownika

Usługi dla posiadaczy kart Pracownik, Osoba Towarzysząca, Junior i Senior

Użytkownik może skorzystać z jednego dowolnie wybranego pakietu dziennie w obiekcie:

PAKIET I: Basen 60 min
PAKIET II: Lodowisko 90 min

 

Usługi dla posiadaczy kart Dziecko

Użytkownik Dziecko może skorzystać z jednej usługi dziennie:

Basen 60 min

Lodowisko 90 min

 

Usługi dla posiadaczy kart Dziecko Basen

Użytkownik Dziecko Basen może skorzystać z jednej usługi dziennie:

Basen 60 min

Uwagi

W przypadku przekroczenia wyznaczonego czasu oraz korzystania z dodatkowych usług Użytkownik karty zobowiązany jest uregulować należność indywidualnie w kasie Partnera.

Opis

Swarzędzkie Centrum Sportu i Rekreacji to nowoczesny kompleks rekreacyjno – sportowy, położony nad Jeziorem Swarzędzkim.

W skład kompleksu wchodzą: pływalnia „Wodny Raj”, sztuczne lodowisko, hala widowiskowo – sportowa, korty do tenisa ziemnego, trzy pełnowymiarowe boiska piłkarskie, sezonowa wypożyczalnia sprzętu pływającego.

Pływalnia dysponuje basenem sportowym i rekreacyjnym z tzw. dziką rzeką, dwoma multimedialnymi zjeżdżalniami, hydromasażem, basenem dla dzieci. Dodatkowo zaprasza do korzystania z atrakcyjnej oferty odnowy biologicznej (sauny, masaż), bowlingu i kawiarenki. Od maja do października dostępne są cztery korty do tenisa ziemnego. Od wiosny do końca lata przy przystani wodnej nad Jeziorem Swarzędzkim wypożyczyć można kajaki, łódkę oraz rowery wodne.

Kryte lodowisko obok pływalni, to miejsce nauki i doskonalenia jazdy na łyżwach, od listopada do marca. Na lodowisku odbywają się rozgrywki hokejowe i liczne imprezy na lodzie.

Opinie i oceny
Dodaj opinię Brak opinii

Swarzędzkie Centrum Sportu i Rekreacji

ul. Kosynierów 1,
62-020 Swarzędz
61 650 95 20 www.scsir.swarzedz.pl
Typy kart:
Godziny otwarcia poniedziałek - niedziela: 06:30 - 22:00
Prosimy o zapoznanie się z dostępnością obiektu, która może zostać ograniczona przez właściciela obiektu.
Drukuj informacje
Sprawdź czy Twój klub sportowy jest już otwarty i na jakich zasadach funkcjonuje! Szczegółowe informacje na temat nowych zasad funkcjonowania obiektów, godzin ich otwarcia, zapisów na zajęcia czy dostępności usług - znajdziesz na stronach internetowych poszczególnych placówek oraz w samych obiektach. Pamiętaj o dokładnym zapoznaniu się z zawartymi tam wytycznymi, aby trening był maksymalnie bezpieczny i komfortowy. Lista otwartych obiektów aktualizowana jest na bieżąco - sprawdzisz je wybierając filtr „Ponownie otwarte”.