Tło

Szkoła Tai Chi Ymaa (Dom Kultury LSM)

Powrót
Prosimy o zapoznanie się z dostępnością obiektu, która może zostać ograniczona przez właściciela obiektu.
Usługi
Sztuki walki
Karta w telefonie
Informacje dla użytkownika

Usługi dla posiadaczy kart Pracownik, Osoba Towarzysząca, Junior i Senior

Użytkownik może skorzystać z jednej usługi dziennie:

Sztuki walki

Opis

Usługi: 

Tai Chi Senior, Tai Chi Relaks, Tai Chi Chuan Tradycyjne, Systema i Bojowe Tai Chi.

 

Opis: 

Nauka Tai Chi, w początkowym okresie, oparta jest na uczeniu się Formy, czyli układu kolejnych ruchów wykonywanych w wolnym, równomiernym tempie. Nowe grupy początkujące tworzone są dwa razy w roku: 1) we wrześniu, 2) w lutym.

W Szkole Tai Chi w Lublinie prowadzone są zajęcia w czterech grupach tematycznych:

1. Tai Chi Senior - zgodnie z nazwą zajęcia przeznaczone są dla seniorów, ale także dla osób które chcą się rano delikatnie  rozruszać. Na zajęciach uczymy się formy solo oraz z wachlarzem, nie występują techniki w parach. 

2. Tai Chi Relaks -  na treningu pomijany jest praktyczny aspekt bojowy, natomiast głównym celem jest aspekt zdrowotny. Zajęcia nie wymagają specjalnego przygotowania kondycyjnego. W programie nauka formy solo oraz formy z wachlarzem, nie występują techniki w parach. Ćwiczenia nie wymagają specjalnego przygotowania.

3. Tai Chi Chuan Tradycyjne - oparte na długiej formie treningi nawiązują do chińskich sztuk walki, z zastosowaniami możliwymi do wykorzystania w samoobronie. Do uczestniczenia w zajęciach wystarczy średnia sprawność fizyczna. Trening solo oraz w parach mniej więcej w równych proporcjach. 

4. Systema i Bojowe Tai Chi Chuan - w formie praktycznego treningu z wykorzystaniem SYSTEMY oraz TAI CHI do skutecznej obrony przed atakiem oraz przejęciem kontroli nad napastnikiem. Trening głównie odbywa się w parach. Do dołączenia do grupy wystarczy średnia sprawność fizyczna. 

Opinie i oceny
Dodaj opinię Brak opinii

Szkoła Tai Chi Ymaa (Dom Kultury LSM)

ul. Wallenroda 4a,
20-400 Lublin
668 220 400 www.taichi.lublin.pl.
Typy kart:
Prosimy o zapoznanie się z dostępnością obiektu, która może zostać ograniczona przez właściciela obiektu.
Drukuj informacje
Szczegółowe informacje na temat zasad funkcjonowania obiektów, godzin ich otwarcia, zapisów na zajęcia czy dostępności usług - znajdziesz na stronach internetowych poszczególnych placówek oraz w samych obiektach. Pamiętaj, że w danym obiekcie nie wszystkie usługi mogą być dostępne.