Tło

X Arena Game Club

Powrót

10% Rabat na grę laser tag, na symulatory, na konsole


 Informacje o obiekcie 

X Arena Game Club to jedyne takie miejsce w Olsztynie.

Poczujesz się jak w świecie popularnych gier komputerowych. Tylko u nas można się aktywnie zrelaksować i chociaż na chwilę zapomnieć o codzienności. Powierzchnię 550 m kw. podzieliliśmy na 2 części:
Część „arenową – labirynt”

to 300 m2 do gry w Laser Tag w specjalnie zaaranżowanym wnętrzu. Całość w półmroku, świetle laserów i sztucznym dymie. Dodatkowo to wszystko w oprawie odpowiednio dobranej muzyki wprowadzającej odrobinę dreszczyku emocji. Całość sprawia, że każdy gracz otrzymuje niesamowitą dawkę adrenaliny i niezapomniany klimat.
Część „barowa”

to miejsce gdzie można przy stolikach odpocząć i zrelaksować się po pojedynku. Czekają tu na Was konsole X Box , symulatory 3D jazdy samochodem, cymbergaj, bilard, piłkarzyki barowe. W tej części znajduje się tez duży ekran, na którym transmitujemy wszystkie istotne wydarzenia sportowe. Oczywiście znaleźć tu można także bogato wyposażony BAR

Opinie i oceny
Dodaj opinię Brak opinii

X Arena Game Club

ul. Iwaszkiewicza 22a,
10-089 Olsztyn
Typy kart:
Prosimy o zapoznanie się z dostępnością obiektu, która może zostać ograniczona przez właściciela obiektu.
Drukuj informacje
Sprawdź czy Twój klub sportowy jest już otwarty i na jakich zasadach funkcjonuje! Szczegółowe informacje na temat nowych zasad funkcjonowania obiektów, godzin ich otwarcia, zapisów na zajęcia czy dostępności usług - znajdziesz na stronach internetowych poszczególnych placówek oraz w samych obiektach. Pamiętaj o dokładnym zapoznaniu się z zawartymi tam wytycznymi, aby trening był maksymalnie bezpieczny i komfortowy. Lista otwartych obiektów aktualizowana jest na bieżąco - sprawdzisz je wybierając filtr „Ponownie otwarte”.