Tło

Zdrowie i Relaks

Powrót

10% Rabat na całą ofertę stacjonarnego gabinetu tj. masaże, terapia manualna, drenaż

Uwaga: Wybrane zniżki nie sumują się z innymi rabatami oferowanymi przez gabinet Zdrowie i Relaks.

 Informacje o obiekcie 

Jestem młodą, dynamiczną osobą, chcącą czuć się spełnioną w tym, co robię

Jedną z moich życiowych pasji jest masaż i praca z pacjentem wykorzystująca różne techniki manualne. Dodatkową moją zaletą jest to, że jestem niewidoma. Korzystając z tak zwanej kompensacji zmysłów, mój dotyk jest szczególnie wyczulony, pozwala mi to lepiej odnaleźć napięcia mięśniowe i przyczynić się do ich rozluźnienia.

W ofercie gabinetu oprócz masażu klasycznego, relaksacyjnego czy innych odprężających oraz antycellulitowych zabiegów polecam także dynamiczne oklejanie plastrami kinesiotaping i terapię manualną.

Mój gabinet otworzyłam po to, aby nieść Państwu pomoc i dostarczyć wielu chwil wytchnienia. Gwarantuję przytulną atmosferę, miłą i rzetelną obsługę.
Jeżeli coś Cię boli lub po prostu chcesz poczuć wewnętrzny spokój, zapraszam do skorzystania z moich usług.

Opinie i oceny
Dodaj opinię Brak opinii

Zdrowie i Relaks

ul. Witosa 18,
25-561 Kielce
Typy kart:
Prosimy o zapoznanie się z dostępnością obiektu, która może zostać ograniczona przez właściciela obiektu.
Drukuj informacje
Sprawdź czy Twój klub sportowy jest już otwarty i na jakich zasadach funkcjonuje! Szczegółowe informacje na temat nowych zasad funkcjonowania obiektów, godzin ich otwarcia, zapisów na zajęcia czy dostępności usług - znajdziesz na stronach internetowych poszczególnych placówek oraz w samych obiektach. Pamiętaj o dokładnym zapoznaniu się z zawartymi tam wytycznymi, aby trening był maksymalnie bezpieczny i komfortowy. Lista otwartych obiektów aktualizowana jest na bieżąco - sprawdzisz je wybierając filtr „Ponownie otwarte”.