Tło

Związkowy Klub Strzelecki / Strzelnica ZKS

Powrót

10% Rabat na wszystkie pozycje z cennika dla Gości http://www.zks.waw.pl/index.php/oferta/strzelnica

Podane rabaty nie sumują się z innymi zniżkami oferowanymi przez Strzelnica ZKS

 Informacje o obiekcie 

Strzelectwo sportowe to pasja, która łączy ludzi, ale dobre wyniki to nie tylko predyspozycje. To także codzienne treningi.

Na strzelnicy ZKS można trenować codziennie (może z wyjątkiem najważniejszych świąt) od godziny 9.00 do 19.00. Po zmroku włączamy oświetlenie tarcz.
Osoby, które nie posiadają 'patentu strzeleckiego' muszą - ze względów bezpieczeństwa - trenować pod okiem instruktora. Ci zaś, którzy posiadają 'patent strzelecki', mogą strzelać sami, posługując się bronią i amunicją klubową lub własną.
Dzięki temu, że strzelnica ma dogodne położenie komunikacyjne, możliwe jest trenowanie w każdej wolnej chwili, nawet w czasie przerwy w pracy. Zmotoryzowani mają do dyspozycji obszerny, bezpłatny parking. Możliwy jest również dojazd tramwajem lub autobusem.

Opinie i oceny
Dodaj opinię Brak opinii

Związkowy Klub Strzelecki / Strzelnica ZKS

ul. Marymoncka 42,
01-977 Warszawa
Typy kart:
Prosimy o zapoznanie się z dostępnością obiektu, która może zostać ograniczona przez właściciela obiektu.
Drukuj informacje
Sprawdź czy Twój klub sportowy jest już otwarty i na jakich zasadach funkcjonuje! Szczegółowe informacje na temat nowych zasad funkcjonowania obiektów, godzin ich otwarcia, zapisów na zajęcia czy dostępności usług - znajdziesz na stronach internetowych poszczególnych placówek oraz w samych obiektach. Pamiętaj o dokładnym zapoznaniu się z zawartymi tam wytycznymi, aby trening był maksymalnie bezpieczny i komfortowy. Lista otwartych obiektów aktualizowana jest na bieżąco - sprawdzisz je wybierając filtr „Ponownie otwarte”.